Coca-Cola Oficjalnym Sponsorem piłkarskiej reprezentacji Polski

Kontrakt będzie obowiązywać przez dwa lata, do 31 lipca 2020 r.

od lewej: Maciej Sawicki, Damian Podawca
od lewej: Maciej Sawicki, Damian Podawca
Polski Związek Piłki Nożnej związał się umową sponsorską z firmą Coca-Cola. Od 1 sierpnia 2018 r. koncern zostanie Oficjalnym Sponsorem piłkarskiej reprezentacji Polski, reprezentacji Polski do lat 21, reprezentacji Polski kobiet, reprezentacji młodzieżowych, a także portalu Łączy Nas Piłka. Kontrakt będzie obowiązywać przez dwa lata, do 31 lipca 2020 r.

W ramach umowy Coca-Cola otrzymała prawo do posługiwania się tytułami "Oficjalnego Sponsora piłkarskiej reprezentacji Polski", w odniesieniu do wszystkich drużyn objętych umową oraz "Oficjalnego Partnera serwisu Łączy Nas Piłka". Do komunikacji faktu sponsoringu firma będzie się posługiwać logotypem kompozytowym. Od 1 sierpnia 2018 r. logotyp marki znajdzie się także na bandach reklamowych podczas meczów drużyny narodowej rozgrywanych w Polsce, a także na ściankach konferencyjnych, stronie internetowej PZPN, portalu Łączy Nas Piłka, zaproszeniach, biletach czy programach meczowych.

– Współpraca z PZPN to naturalna kontynuacja szerokiego zaangażowania marki w aktywności sportowe zarówno na poziomie globalnym, jak i lokalnym. Już teraz możemy potwierdzić, że Coca-Cola przygotowuje dla konsumentów szereg aktywności związanych z wizerunkiem reprezentacji. Obecność planowana jest zarówno w mediach, jak i handlu, budując tym samym zaangażowanie wokół marki oraz partnerstwa z reprezentacjami Polski – mówi Damian Podawca, senior brand manager Coca-Cola Poland Services.

Wartość umowy nie została ujawniona.

 

Katarzyna Kacprzak 697 Artykuły

Zajmuje się agencjami reklamowymi i eventowymi. Ma na oku studia produkcyjne i branżę OOH. Gdyby mogła wybrać byłaby kopistką w Bibliotece Aleksandryjskiej.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.