Wiosna w TVN: dwie nowości, kontynuacja hitów serialowych

Nowości pojawią się też na antenach tematycznych - głównie w TTV, TVN Turbo i Travel Channel.

W wiosennej ramówce TVN znajdą się dwie nowości: format "Hipnoza" (show rozrywkowy z hipnotyzerem, prowadzony przez Filipa Chajzera, start: sobota 3 marca, godz. 20) i program "Iron Majdan" (program typu adventure z udziałem Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana, start: poniedziałek 5 marca, godz. 22.30).

"Hipnoza" to polska wersja formatu "You're back in the room" z portfolio BBC. – To pierwsza produkcja rozrywkowa, którą przygotowuje dla nas ATM Grupa. Liczymy, że to początek większej współpracy – powiedział Edward Miszczak, dyrektor programowy TVN.

Nadawca zapowiada też kontynuację sprawdzonych seriali: "Diagnoza" (2. sezon) i "Druga szansa" (5. sezon). W ramówce znajdą się też kolejne sezony produkcji: "Agent – gwiazdy", "Masterchef Junior", "Kuchenne rewolucje", "Milionerzy", "36,6 st. C", "Na Wspólnej", "Efekt domina", "Kuba Wojewódzki", "Ugotowani", "Szkoła", "19+", "Szpital", "Ukryta prawda" i "Co za tydzień".

– Przygotowujemy też produkcję rozrywkową we współpracy z kabaretem Pożar w Burdelu. Robocza nazwa programu to "Fabryka patriotów" –zapowiedział Edward Miszczak.

Nadawca wzmocni też swoje anteny tematyczne. Tu nowościami są m.in. programy: "Zamiana żon" (TTV), "Pirowski. Na mundial" (TTV), "Zakład karny" (TVN Turbo) i "Jestem z Polski" (Travel Channel). 

 

Piotr Machul 328 Artykuły

Zajmuje się tematyką mediową, głównie telewizyjną i radiową. Przeżył kilkuletni romans z copywritingiem. Zdecydowanie woli dziennikarstwo. Dziwne, że nie mieszka w czeskiej Pradze, bo uwielbia to miasto.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.