Karolina Ostrowska client service directorem w Roots

Do zespołu agencji dołącza też Katarzyna Małuj jako senior account manager.

Do zespołu agencji Roots dołączyły Karolina Ostrowska i Katarzyna Małuj.
Karolina Ostrowska (na zdj. po prawej), która z branżą marketingową związana jest od 20 lat, objęła stanowisko client service directora (nowe stanowisko w agencji). Zarządza działem obsługi klienta, sprawując bezpośredni nadzór nad jego prawidłowym funkcjonowaniem. Ostrowska pracowała w ostatnich latach w agencjach San Markos i Plej, w których piastowała podobne stanowiska, a wcześniej w Brand Support, Nano i DEM’a Promotion Polska. Realizowała projekty z zakresu ATL, BTL, CSR, digital, field i event. Pracowała m.in. dla takich firm i marek, jak: Vision Express, Euronet, Iveco, Cersanit, LG, EWE, Edenred, Play, H&M, HBO, Coty, Peugeot, Lotte Wedel, Maspex, Energizer, Medicover i Mennica Polska.
Katarzyna Małuj dołączyła do zespołu biura obsługi klienta Roots i objęła stanowisko senior account managera. Odpowiada za obsługę wybranych klientów, a także realizację wydarzeń specjalnych. Małuj od 15 lat pracuje w obszarze marketingu, komunikacji i PR. Zanim trafiła do Roots, przez 8 lat pracowała w Grupie Energa, w tym ostatnie dwa na stanowisku głównego specjalisty ds. komunikacji i marketingu oraz kierownika biura komunikacji i marketingu. Zdobyła też doświadczenie jako event manager – pracowała w formule wewnętrznej agencji w korporacji. Współpracowała również z agencjami zewnętrznymi.
Roots (dawniej Roots PR) zatrudnia obecnie 15 osób i pracuje m.in. dla firm: Grupa Żywiec, Sokołów, Media Markt, Saturn i Daltra.

Katarzyna Woźniak 524 Artykuły

Absolwentka polonistyki na toruńskim UMK ze specjalnością filmoznawczą. Na co dzień zdaje relacje z przesunięć na półkach rynku FMCG. Po godzinach - czytelniczka. Najbardziej lubi pisać o filmach i książkach, choć właśnie o nich pisze najrzadziej.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.