Agora ma nowy serwis korporacyjny od No Monday

Nowy projekt porządkuje układ strony i ułatwia nawigację.

Agora uruchomiła nową wersję  serwisu korporacyjnego Agora.pl. Nowy projekt graficzny wprowadza  uporządkowany układ, który składa się z blokowych sekcji informacyjnych. Wszystkie informacje z wybranej dziedziny, na przykład te poświęcone poszczególnym segmentom działalności spółki, znajdują się zawsze na jednej podstronie wraz z odnośnikami, co ma chronić przed przeładowaniem treścią. Struktura podstron zyskała dodatkowy mechanizm nawigacji liniowej, dzięki któremu użytkownik krok po kroku może poznać cały serwis bez obawy, że coś pominie.

– Nasz nowy serwis łączy przejrzystość z funkcjonalnościami ważnymi zarówno dla akcjonariuszy, inwestorów i analityków, jak i dla przedstawicieli mediów oraz klientów i kontrahentów spółki – mówi Nina Graboś, dyrektor działu komunikacji korporacyjnej Agory. – Nowy format strony pozwolił na intuicyjne rozmieszczenie informacji o wszystkich segmentach działalności grupy oraz odpowiednie zaprezentowanie historii i wieloletnich osiągnięć jej poszczególnych biznesów. Na stronie pojawił się podręczny pasek narzędzi, dzięki któremu użytkownik z poziomu każdej podstrony ma szybki dostęp do aktualnych informacji – kontaktu, bieżących notowań giełdowych czy najważniejszych informacji na temat wydarzeń z życia spółki. Podręczny schowek umożliwia natomiast zapisywanie najciekawszych podstron w jednym miejscu, co ułatwić ma korzystanie ze strony osobom, które często ją odwiedzają. Nowy serwis jest w pełni responsywny, dlatego można z niego wygodnie korzystać na wszystkich urządzeniach mobilnych. Strona została również dostosowana do potrzeb osób słabowidzących.

Za zmianę serwisu odpowiada agencja marketingu interaktywnego No Monday. Specjalizuje się ona w  projektach w obszarze cyfrowym, jak również w strategii, analityce oraz planowaniu mediów.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.