"Obiegówka" - nowy program wideo w Wirtualnej Polsce

Portal wzmacnia także zespół wydawców strony głównej.

12 lutego portal Wirtualna Polska pokaże pierwszy odcinek "Obiegówki" – nowego programu wideo skierowanego do młodych internautów, zainteresowanych zarówno informacjami, jak i materiałami rozrywkowymi. Będzie emitowany od poniedziałku do piątku o godz. 19:00, poprowadzi go Jakub Jankowski (na zdjęciu), współtwórca, scenarzysta i prezenter programu "Matura to bzdura" (kanał w serwisie YouTube), a ma to być subiektywny przegląd wydarzeń z kraju i ze świata.

Portal wzmacnia także zespół wydawców strony głównej – dołącza do niego Aleksandra Gruszczyńska, która wcześniej pracowała w serwisie INN Poland. Była również dziennikarką "Dziennika Gazety Prawnej" (wydawnictwo Infor), gdzie zajmowała się tematyką związaną z rynkiem paliw i motoryzacją, i w "Gazecie Wyborczej" (Agora SA), gdzie pisała m.in. o sektorze energetycznym. Karierę dziennikarską zaczynała w Polskim Radiu Katowice.

Maciej Burlikowski 1743 Artykuły

W "Media & Marketing Polska" od 2000 r. Zajmuje się m.in. branżą telekomunikacyjną, usług finansowych, samochodami i energetyką. Uwielbia podróże dalekie i bliskie.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.