Zimowe igrzyska w mediach Agory

Sport.pl, "Gazeta Wyborcza" i Radio Tok FM będą relacjonować zimowe igrzyska olimpijskie w Pjongczangu.

Sport.pl, „Gazeta Wyborcza” i Radio Tok FM będą relacjonować zimowe igrzyska olimpijskie w Pjongczangu. Media Agory przygotują w tym celu specjalne strony, internetowe relacje na żywo oraz audycje radiowe i serwisy informacyjne. Multimedialne materiały z Korei Południowej przesyłać będzie trzech korespondentów: Paweł Wilkowicz, Dariusz Wołowski i Kuba Atys.

W redakcji Sport.pl relacje Pawła Wilkowicza wesprą Piotr Majchrzak w codziennej rubryce "Majchrzak w punkt K"  i Łukasz Jachimiak, który dostarczy komentarze specjalistów. Wszystkie treści dostępne będą na  Sport.pl, w aplikacji Sport.pl Live, na profilach serwisu w mediach społecznościowych i na stronie głównej portalu Gazeta.pl.

Na łamach "Gazety Wyborczej" i na Wyborcza.pl relacje z Pjongczangu będzie przedstawiać Dariusz Wołowski. Na stronie Wyborcza.pl powstanie oddzielna sekcja z korespondencjami i multimediami oraz zdjęciami Kuby Atysa.

Radio Tok FM na czas Zimowych Igrzysk Olimpijskich 2018 (od piątku 9 lutego do niedzieli 25 lutego) zwiększy liczbę informacji i programów sportowych nadawanych na antenie. W dni powszednie stacja emitować będzie osiem razy dziennie serwisy olimpijskie (w weekendy 4 razy dziennie) oraz dwa razy dziennie program  "Jeszcze więcej Igrzysk". Obsługą igrzysk zajmą się Przemysław Pozowski, Mateusz Warianka i Przemysław Iwańczyk. 

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.