Jon Eastick w zespole zarządzającym Allegro

Będzie odpowiadał za tworzenie oraz realizację strategii finansowej.

Do zespołu zarządzającego Allegro dołączył Jon Eastick, który został nowym członkiem zarządu oraz dyrektorem finansowym. Będzie odpowiadał za tworzenie oraz realizację strategii finansowej, będzie także zarządzał obszarami treasury, raportowania, podatków, kontrolingu finansowego, księgowości, zakupów, analityki finansowej, corporate services oraz zarządzania projektami.

Eastick jest Brytyjczykiem, ale od 25 lat mieszka i pracuje w Polsce. Przez 16 lat pełnił funkcje zarządcze oraz był dyrektorem finansowym w Netii, PTC oraz Lucent Technologies Poland. Wcześniej pracował też dla PTK Centertel oraz w firmie doradczej Arthur Andersen, a ostatnio dla EY jako regionalny dyrektor operacyjny odpowiedzialny za obszar Europy Środkowej i Południowej.

Maciej Florek 2145 Artykuły

Czujnym okiem przygląda się domom mediowym, agencjom interaktywnym i producentom OTC. Odtajnia najbardziej ukryte przetargi. Jego pasją jest kolej i wszystko co z nią związane.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.