Julia Wieniawa w kampanii L'Oreal Paris

Hasło kampanii promującej markę Casting Crème Gloss to "Nic mnie nie powstrzyma".

Wystartowała nowa kampania marki Casting Crème Gloss od L'Oréal Paris. Działania prowadzone są pod hasłem "Nic mnie nie powstrzyma". W kampanii udział bierze aktorka Julia Wieniawa.

Za koncept kreatywny działań odpowiada agencja McCann, za planowanie i zakup mediów – Starcom, działania PR oraz opiekę nad Julią Wieniawą sprawuje agencja Big Picture. Julia Wieniawa została niedawno nową twarzą marki. Kontrakt został podpisany na rok.

Kampania "Nic mnie nie powstrzyma" to m.in. seria krótkich filmów, w których aktorka dzieli się swoją historią o pierwszej koloryzacji włosów. Akcja ma charakter digitalowy. Filmiki i tutorial z udziałem Julii Wieniawy dostępne są na kanałach własnych marki Casting Crème Gloss. Materiały będą promowane w mediach online oraz publikowane bezpośrednio na kanałach social media nowej twarzy marki.

 

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.