Aleksandra Karasińska naczelną Forbes.pl

Redaktorem naczelnym magazynu pozostaje Paweł Zielewski.

Aleksandra Karasińska objęła nowo utworzone stanowisko redaktor naczelnej serwisu Forbes.pl. Obecnie prowadzi również Newsweek.pl. Teraz odpowiedzialna jest za treści i rozwój obu serwisów z segmentu premium Grupy Onet-RAS Polska. Redaktorem naczelnym magazynu "Forbes Polska" pozostaje Paweł Zielewski.

Anna Kaczmarska, dyrektor wydawnicza odpowiedzialna za "Newsweek" i "Forbes", powiedziała, że to naturalna zmiana i że teraz wydawca skupia się m.in. na strategii związanej z treściami płatnymi.

Aleksandra Karasińska od 2014 r. jest redaktor naczelną Newsweek.pl. Wcześniej była dziennikarką Radia Wolna Europa, Radia Zet, producentką TVN24 i "Wydarzeń" w Polsacie. Przez dwa lata pomagała budować telewizję informacyjną w Kijowie TRK Novyny i portal Tochka.net. W 2013 r. stworzyła i do 2014 r. redagowała miesięcznik popularnonaukowy "Newsweek Historia”.

 

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.