Anna Michałowska będzie odpowiadać za marketing WP Pilot

Przez ostatnie cztery lata pracowała w siedzibie Zalando w Berlinie.

Anna Michałowska na stanowisku communication managera zajmie się m.in. marketingiem usługi WP Pilot. Będzie odpowiadać za tworzenie strategii marketingowej produktu, również tej w mediach społecznościowych, działania performance, afiliacje, akwizycje użytkowników, a także content marketing. Ostatnie cztery lata pracowała w siedzibie Zalando w Berlinie, gdzie zajmowała stanowisko jr. affiliate & marketing cooperations managera. Odpowiadała za rynek brytyjski m.in. w zakresie tworzenia strategii marketingowej i afiliacji, pozyskiwania partnerstw, jak również tworzenia sieci współpracy z influencerami. Wcześniej pracowała w jednym z berlińskich start-upów.

WP Pilot to platforma do odbioru telewizji online. Oferuje łącznie ponad 80 kanałów telewizyjnych w pakietach bezpłatnych i premium. Jest dostępna poprzez stronę internetową, aplikacje w systemach Android i iOS, a także przez Chromecast i w telewizorach z Android TV.

Maciej Burlikowski 1743 Artykuły

W "Media & Marketing Polska" od 2000 r. Zajmuje się m.in. branżą telekomunikacyjną, usług finansowych, samochodami i energetyką. Uwielbia podróże dalekie i bliskie.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.