Noizz teraz także jako aplikacja

Onet-RASP inwestuje w platformę dla milenialsów.

Grupa wydawnicza Onet-RAS Polska uruchamia aplikację mobilną Noizz, czyli serwisu rozrywkowo-informacyjnego dla milenialsów uruchomionego w 2015 r.

- Noizz z aplikacją to naturalny krok, który ułatwi naszym użytkownikom dostęp do treści Noizz - blisko 60 proc. odbiorców korzysta z serwisu Noizz za pomocą urządzeń mobilnych. W ten sposób umożliwiamy czytelnikom jeszcze szybszy kontakt z kulturą miejską i najnowszymi trendami. Polska jest pierwszym krajem, w którym zaistniała marka Noizz, a teraz pierwszym krajem, w którym debiutuje aplikacja Noizz – mówi Justyna Bajer, head of Noizz.

Wszystkie dostępne w aplikacji materiały są przygotowywane przez redakcję serwisu Noizz. Aplikacja jest dostępna dla systemów iOS i Android.

Maciej Burlikowski 1280 Artykuły

W "Media & Marketing Polska" od 2000 r. Zajmuje się m.in. branżą telekomunikacyjną, usług finansowych, samochodami i energetyką. Uwielbia podróże dalekie i bliskie.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.