UPC Polska ma nowego szefa

Robert Redeleanu zastąpi na stanowisku CEO Fransa-Willema de Kloeta, który odchodzi z firmy z końcem marca br.

Robert Redeleanu obejmie od 1 kwietnia 2018 r. stanowisko CEO UPC Polska. Dotychczas pełnił funkcję CEO UPC na Węgrzech i w Rumunii, gdzie rozwijał pozycję rynkową UPC. Redeleanu zastąpi na tym stanowisku Fransa-Willema de Kloeta, który odchodzi z firmy z końcem marca br.

Redeleanu rozpoczął karierę zawodową w 1996 r. w Unileverze, gdzie pełnił wiele kierowniczych funkcji w regionie CEE i w krajach bałtyckich. W latach 2006-2009 był szefem marketingu Unilevera w Rosji i na Ukrainie, a następnie CEO Scandia Foods. Zanim dołączył do UPC, był też związany z firmą telekomunikacyjną Telemobil jako dyrektor marketingu. Ma kilkunastoletnie doświadczenie w zarządzaniu w międzynarodowych organizacjach w branży FMCG oraz telekomunikacyjnej. W 2013 r. dołączył do Liberty Global, wzmacniając najpierw UPC w Rumunii, a w 2016 r. UPC na Węgrzech jako CEO obu spółek.

 

Katarzyna Kacprzak 697 Artykuły

Zajmuje się agencjami reklamowymi i eventowymi. Ma na oku studia produkcyjne i branżę OOH. Gdyby mogła wybrać byłaby kopistką w Bibliotece Aleksandryjskiej.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.