Millennium stawia na minioddziały

Pierwsza placówka w nowym formacie w Galerii Krakowskiej.

Bank Millennium będzie otwierał minioddziały w centrach handlowych. To punkty bez tradycyjnej obsługi gotówkowej. Można w nim np. założyć konto lub wziąć pożyczkę. Pierwszy taki minioddział w nowej aranżacji bank otworzył w Galerii Krakowskiej.

– Zgodnie z przyjętą strategią Banku Millennium na lata 2018-2020 jednym z naszych strategicznych celów jest znaczący wzrost akwizycji nowych, aktywnych klientów. W obecnych czasach potencjalni klienci mają coraz mniej czasu na chodzenie do tradycyjnych oddziałów, a swój wolny czas bardzo często spędzają w centrach handlowych. W związku z tym Bank Millennium wybiera miejsca, gdzie klienci lubią przebywać i spędzają dużo czasu. Chcemy być bliżej nich i umożliwić im łatwiejszy dostęp do usług bankowych – mówi Wojciech Rybak, członek zarządu Banku Millennium. – Adaptacja profesjonalnej obsługi do nowego, mniejszego, miniformatu, to dopasowanie do stylu życia i bankowania klientów, którzy mimo otwartości na nowe technologie w bankowości, wciąż potrzebują bezpośredniej relacji z doradcą – dodaje. Rybak liczy, że zwiększenie dostępności oraz zakres oferowanych usług w oddziałach Millennium mini, spotka się z pozytywnym odbiorem wśród obecnych i nowych klientów, a nowy format stanie się na stałe elementem sieci oddziałów banku w galeriach handlowych

Miniplacówki będą oferować konta osobiste i oszczędnościowe, karty (debetowe i kredytowe), a także produkty kredytowe: kredyt gotówkowy i limit do konta osobistego. Miniplacówki Banku Millennium będą oferować usługi bezgotówkowe, jednak większość z nich będzie wyposażona w bankomat wpłatomat, umożliwiając tym samym dokonywanie transakcji gotówkowych bezpośrednio przez klientów.

Maciej Burlikowski 1752 Artykuły

W "Media & Marketing Polska" od 2000 r. Zajmuje się m.in. branżą telekomunikacyjną, usług finansowych, samochodami i energetyką. Uwielbia podróże dalekie i bliskie.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.