Cyfrowy Polsat inwestuje w Iplę

W serwisie pojawiły się kanały i biblioteka treści HBO.

Cyfrowy Polsat, właściciel platformy telewizji satelitarnej i Telewizji Polsat, inwestuje w rozbudowę i poprawę jakości swojego internetowego serwisu TV i VoD Ipla.pl. Wystartowała jego nowa odsłona, która – jak zapewnia nadawca – ma bardziej przyjazny wygląd, bardziej intuicyjną nawigację oraz łatwiejsze wyszukiwanie treści. Zmiany zaszły także w samej ofercie. Nowością jest pakiet Ipla HBO z pięcioma kanałami telewizyjnymi HBO i Cinemax oraz czterema AXN, a także bogatą, liczącą na start ponad 5 tysięcy biblioteką filmów i seriali z oferty HBO. Ponadto w serwisie pojawiły się nowe pakiety: Ipla Extra Premiery oraz Ipla TV.

– Największą zmianą programową jest dołączenie kanałów i biblioteki produkcji HBO. Nadal atutem serwisu będą przedpremierowe odcinki seriali z anteny Polsatu. Dodatkowo użytkownicy mają od dziś możliwość skorzystania z pakietu Ipla TV, na który składa się blisko 90 popularnych kanałów TV znanych marek – wskazuje Maciej Stec, członek zarządu Cyfrowego Polsatu i Telewizji Polsat.

Pakiet Ipla HBO kosztuje 35 zł miesięcznie. Użytkownicy pakietu Ipla Extra Premiery będą mieli wyłączone reklamy we wszystkich treściach w serwisie, a do tego obejrzą przedpremierowe odcinki najpopularniejszych seriali i programów znanych z anten Polsatu: „Przyjaciółki”, „Pierwsza miłość”, „W rytmie serca” i wiele innych. Kosztuje on 10 zł miesięcznie (5 zł dla klientów sieci komórkowej Plus, której Cyfrowy Polsat też jest właścicielem). Z kolei pakiet Ipla TV zawiera 87 kanałów telewizyjnych i kosztuje 60 zł miesięcznie (30 zł dla klientów Cyfrowego Polsatu i Plusa).

Maciej Burlikowski 1745 Artykuły

W "Media & Marketing Polska" od 2000 r. Zajmuje się m.in. branżą telekomunikacyjną, usług finansowych, samochodami i energetyką. Uwielbia podróże dalekie i bliskie.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.