Piotr Chrobot wraca z Dubaju i zarządza kreacją agencji Life On Mars

Z Błażejem Soniewickim rozwijają strukturę kreatywno-strategiczną, skupioną na nowych mediach.

Piotr Chrobot dołącza do zespołu agencji Life On Mars działającej w ramach grupy Brand New Galaxy, w roli dyrektora kreatywnego i partnera. Wspólnie z Błażejem Soniewickim (CEO Life On Mars) rozwijają strukturę kreatywno-strategiczną skupioną na nowych mediach.

Piotr Chrobot wrócił z Dubaju, gdzie przez ostatnie cztery lata odpowiadał za kreację w biurach Wunderman na Bliskim Wschodzie (MEA). Wcześniej pracował jako dyrektor kreatywny w Interactive Solutions, a potem w Saatchi & Saatchi.

Soniewicki wcześniej przez kilkanaście lat był związany z BBDO w Warszawie i Moskwie, a przez ostatnie dwa lata z agencją Arc w ramach Grupy Publicis.

Maciej Florek 2041 Artykuły

Czujnym okiem przygląda się domom mediowym, agencjom interaktywnym i producentom OTC. Odtajnia najbardziej ukryte przetargi. Jego pasją jest kolej i wszystko co z nią związane.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.