Firma Business Consulting Sp. z o.o. obchodzi w 2018 roku 30 urodziny

Historia firmy zaczęła się w latach 1988-1989, a powstaniu Firmy towarzyszyły wielkie przemiany ustrojowe w Polsce. Business Consulting doradzał biznesowi w procesie transformacji rynkowej i był jednym z pionierów wdrażania nowoczesnych zasad marketingu w Polsce.

Już w 1989 roku poza doradztwem  zaproponował swoim  klientom realizację skutecznych kampanii promocyjnych. Pod marką Media Miejskie -  BC  stał się wiodącą firmą oferującą kompleksowe reklamy, w tym, w przestrzeni OOH i liderem reklam tranzytowych, początkując tę formę reklam w Polsce.  Firma jest właścicielem sieci citylightów w Krakowie, GOP-ie i Bielsku-Białej. Realizuje także dla Klientów projekty z wykorzystaniem działań niestandardowych.

Agencja Komunikacji Marketingowej, kolejna marka BC, realizowała  duże projekty - między innymi: międzynarodową kampanię w trakcie Essen - Europäische Kulturhauptstadt 2010 „Guck mal -  Schlesien!”, międzynarodową, trzyletnią kampanię Województwa Dolnośląskiego: „To je vyborne! Das ist super! – Dolny Śląsk”, a za realizację Industriady Business Consulting otrzymał Golden Arrow 2013.

W okresie  30 lat Business Consulting pracował dla prawie 3 tysięcy  Klientów, z którymi zrealizował ponad 10 tysięcy projektów.

Business Consulting angażuje się  w różnorodne akcje społeczne. Od wielu lat, konsekwentnie prowadzona jest  kampania „Prowadzę – Jestem Trzeźwy”.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.