Anna Koszur współzarządzającą Scholz & Friends Warszawa

Wcześniej zajmowała się m.in. projektami związanymi z tworzeniem i pozycjonowaniem marek.

Anna Koszur obejmuje stanowisko deputy managing directora w agencji Scholz & Friends Warszawa.

 – Przejęcie przez Annę obowiązków operacyjnego zarządzania agencją to wzmocnienie kompetencji S&F Warszawa. Jednocześnie taki partner odciąży mnie od operacyjnego zarządzania spółką i pozwoli skupić się na rozwoju całej Grupy S/F - mówi Marcin Jeziorski, CEO grupy S/F i wiceprezes Mediacap.

Anna Koszur karierę rozpoczynała w 1993 r. w grupie DDB, była członkiem zarządu agencji DDB Warszawa. Od 2004 r. współtworzyła i zarządzała Corporate Profiles Consulting zajmującą się doradztwem strategicznym. Od stycznia 2012 r. w BNA zajmowała się projektami związanymi z tworzeniem i pozycjonowaniem marek. Przez ostatnie lata prowadziła niezależnie projekty doradcze. Pracowała dla klientów z kategorii: telekomunikacja, bankowość i finanse, ubezpieczenia, retail, farmacja, FMCG, motoryzacja, media. Jest członkiem jury polskiej edycji Effie, wykładowcą i członkiem Rady Programowej SSM SAR.

W S&F Warszawa Koszur zarządza kilkudziesięcioosobowym zespołem i raportuje bezpośrednio do Marcina Jeziorskiego, CEO grupy S/F oraz wiceprezesa Mediacap.

Katarzyna Kacprzak 421 Artykuły

Zajmuje się agencjami reklamowymi i eventowymi. Ma na oku studia produkcyjne i branżę OOH. Gdyby mogła wybrać byłaby kopistką w Bibliotece Aleksandryjskiej.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.