Terravita na Wielkanoc

Terravita przygotowała bogatą, czekoladową ofertę na Wielkanoc.

Oferta wielkanocna zawiera 11 produktów, w tym kilka nowości, które wpisują się w trendy rynkowe promujące jak najmniej przetworzoną, dobrej jakości żywność. Dlatego zaproponowane nowości – czekolady świąteczne i Zając 70g to zupełnie nowej jakości czekolada, bez dodatku E476 i oleju palmowego.

Nowości produktowe w ofercie:  Zając 60g w wersji dziewczęcej i chłopięcej oraz Zając 70g w trzech wersjach kolorystycznych, które łączy jedno - masa czekoladowa z aż 33% kakao. Ofertę uzupełniają klasyczny Zając 150g oraz mniejsze figurki 16 i 20g, czekolada mleczna 90g i 250g.

Najważniejszą nowością jest jednak sama czekolada - w obu tabliczkach użyto masy z co najmniej 32% kakao. Najwyższa jakość wszystkich nowości wynika też z prostego składu i braku zbędnych dodatków - E476 i tłuszczy innych niż kakaowy. Ofertę uzupełniają  czekolady 100g marki  Alpinella: Toffi i Truskawkowa.

Terravita na Facebooku

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.