Eska po raz kolejny odwołuje zimę

Muzyczna stacja nada koncert na żywo z Jamajki.

Stacja radiowa Eska po raz 11. organizuje akcję "Eska odwołuje zimę", której zwieńczeniem ma być koncert Cleo, Mesajah i Afromental emitowany z Jamajki na żywo za pośrednictwem fanpage’a Radia Eska.

Uczestnicy tej edycji akcji właśnie wylądowali na Jamajce. 30 słuchaczy, którzy wygrali wakacje marzeń (konkurs antenowy zakończył się 16 lutego), spędzi najbliższy tydzień w towarzystwie gwiazd oraz ekipy Radia Eska. Wraz ze słuchaczami na Jamajkę polecieli: Cleo, Mesajah, zespół Afromental, Krzysztof "Jankes” Jankowski oraz Ola Kot z Eska TV.

Relacje z Jamajki można śledzić na antenie Radia Eska oraz w social mediach. Sponsorem głównym "Eska odwołuje zimę" jest Coca-Cola. Partnerzy akcji to New Balance Poland i miesięcznik "Podróże”.

Katarzyna Woźniak 397 Artykuły

Absolwentka polonistyki na toruńskim UMK ze specjalnością filmoznawczą. Na co dzień zdaje relacje z przesunięć na półkach rynku FMCG. Po godzinach - czytelniczka. Najbardziej lubi pisać o filmach i książkach, choć właśnie o nich pisze najrzadziej.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.