Katarzyna Zielińska nową ambasadorką marki Avon

W 2018 r. marka stawia na zachęcanie Polek do próbowania nowości kosmetycznych z portfolio producenta, a do Małgorzaty Kożuchowskiej i Marty Żmudy-Trzebiatowskiej dołącza kolejna aktorka.

Do dotychczasowych ambasadorek marki Avon, aktorek Małgorzaty Kożuchowskiej i Marty Żmudy-Trzebiatowskiej, dołącza Katarzyna Zielińska, nowa ambasadorka marki.

Nowa strategia biznesowa Avonu ma na celu zachęcanie jak największej liczby Polek do wypróbowywania kosmetyków marki. W najnowszym katalogu szczególny nacisk producent kładzie na nowy tusz do rzęs oraz linię matowych pomadek.
Jako pierwsza w 2018 r. do Avon dołączyła Marta Żmuda-Trzebiatowska. Aktorka została ambasadorką szminki "Moc koloru”, którą wybrała jako swój hit na ten sezon.
W kolejnej odsłonie kampanii Katarzyna Zielińska sygnuje swoim nazwiskiem najnowszą mascarę Avon True Ultraobjętość.

Katarzyna Woźniak 493 Artykuły

Absolwentka polonistyki na toruńskim UMK ze specjalnością filmoznawczą. Na co dzień zdaje relacje z przesunięć na półkach rynku FMCG. Po godzinach - czytelniczka. Najbardziej lubi pisać o filmach i książkach, choć właśnie o nich pisze najrzadziej.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.