W McDonald's wraca akcja z darmową kawą

Ponownie wystartowała akcja darmowego częstowania kawą w restauracjach sieci.

Do McDonald’s na terenie całej Polski powróciła akcja, w ramach której sieć częstuje bezpłatnie poranną kawą. Wszyscy goście odwiedzający lokale McDonald’s w godzinach porannych, od poniedziałku do piątku do godziny 10:30, a w weekendy do 11:00, zostaną poczęstowani świeżo mieloną kawą, do wyboru: z mlekiem, czarną lub cappuccino.

Akcja potrwa dwa tygodnie, do 18 marca. Kawę będzie można dostać bezpłatnie, bez konieczności dokonania jakiegokolwiek innego zakupu.

Kampania realizowana jest w TV, kanałach digital, social mediach oraz restauracjach McDonald’s. Za strategię i kreację odpowiada DDB & Tribal.

Katarzyna Woźniak 590 Artykuły

Absolwentka polonistyki na toruńskim UMK ze specjalnością filmoznawczą. Na co dzień zdaje relacje z przesunięć na półkach rynku FMCG. Po godzinach - czytelniczka. Najbardziej lubi pisać o filmach i książkach, choć właśnie o nich pisze najrzadziej.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.