Klub Pasjonatów Kina NAM - "Kobiety Mafii"

We wtorek, 27 lutego w kinie Cinema City Galeria Mokotów odbyło się pierwsze, otwierające sezon 2018, spotkanie Klubu Pasjonatów Kina NAM zorganizowane przez dom reklamy kinowej New Age Media we współpracy z wydawnictwem VFP Communications.

Tym razem klubowicze mieli okazję obejrzeć najnowszy film twórcy kasowych hitów ostatnich lat – Patryka Vegi, pod tytułem „Kobiety Mafii”. Wstęp do projekcji, jak zawsze, poprowadził niezawodny Tomasz Raczek. Frekwencja dopisała i sala wypełniona była po brzegi. To już dziewiąty sezon filmowych spotkań Klubu Pasjonatów Kina NAM.

Na zdjęciu: Aleksandra Skalska, Account Executive, Saatchi & Saatchi i Dawid Reszka, Junior PR Specialist,  Publicis Media

Na zdjęciu: Magdalena Zatorska,  CEE Digital Projects Coordinator, Zenith

 Na zdjęciu z prawej: Joanna Lenart, Senior Paid Social Media Specialist, Zenith

 Na zdjęciu z prawej: Marta Osińska, Senior Media Planner/Buyer, Zenith

Na zdjęciu od prawej: Aleksandra Góra, Interactive Media Planner/Buyer, Bartłomiej Rybarczyk, Senior Media Planner/Buyer i Marta Tomasik, Media Assistant, Zenith

 

 

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.