"Kuchnia" w nowych szatach

Kwietniowe wydanie miesięcznika Agory w nowej odsłonie.

Kwietniowe wydanie miesięcznika "Kuchnia” (Agora), które będzie mieć premierę dzisiaj, ukaże się w zmienionej formie. Redakcja przygotowała dla czytelników nowe działy i odświeżyła szatę graficzną.

Nowy numer omawia m.in. trend niemarnowania żywności. Magazyn rozszerza swoją tematykę o diety funkcjonalne, spełniające oczekiwania osób, które nie mogą lub nie chcą jeść konkretnych produktów. Redakcja więcej uwagi poświęci gastronomii – co miesiąc poleci kilka restauracji z różnych regionów Polski. Nowością będzie też dział poświęcony prostym posiłkom do pracy i do szkoły. 

Na łamach kolejnych wydań miesięcznika redakcja będzie polecać restauracje w całym kraju, wyróżniające się stabilną jakością. W każdym numerze znajdzie się rozmowa z przedstawicielem branży na temat współczesnej gastronomii i trendów rynkowych. W kwietniowym wydaniu będą to: ukraińskie restauracje we Wrocławiu, kulinarna relacja z Lyonu oraz kuchnia Tomasza Olszewskiego z poznańskiej restauracji Concordia Taste.

Nowością będzie też comiesięczny przegląd sprzętu gospodarstwa domowego, który pomoże czytelnikom dokonać wyboru akcesoriów odpowiednich do ich potrzeb – w najnowszym numerze będzie to przegląd robotów wielofunkcyjnych.

Odświeżeniu ulegnie również wygląd pisma, za który odpowiada Katarzyna Trzaskowska. Czcionka ma być bardziej pojemna i łatwiejsza do czytania, wprowadzono również nową typografię, nowe winiety rubryk będą służyć lepszej nawigacji i orientacji w treściach.

Wydanie wesprze promocja w prasie (czasopisma Agory, "Co Jest Grane 24”), internecie (media społecznościowe, www.magazyn-kuchnia.pl), radiu (radiostacje Agory), telewizji (Kuchnia+), na nośnikach reklamy zewnętrznej CityInfo.TV i w kinach sieci Helios. Kampanię przygotował dział marketingu pionu Czasopisma Agory.

Katarzyna Woźniak 446 Artykuły

Absolwentka polonistyki na toruńskim UMK ze specjalnością filmoznawczą. Na co dzień zdaje relacje z przesunięć na półkach rynku FMCG. Po godzinach - czytelniczka. Najbardziej lubi pisać o filmach i książkach, choć właśnie o nich pisze najrzadziej.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.