Paweł Loroch po pięciu latach przerwy wraca do Antyradia

"Gastrofaza" wraca na antenę stacji Eurozetu.

Po blisko pięcioletniej przerwie na antenę Antyradia (Eurozet) wraca Paweł Loroch ze swoją "Gastrofazą". Autorski program promujący rozmaite przejawy kultury kulinarnej będzie można usłyszeć w każdą niedzielę od 10.00. Paweł Loroch to dziennikarz, prezenter, autor książek i gier planszowych, a także juror konkursów kulinarnych. W latach 2005-2013 był związany z Antyradiem. Współpracował też z "Pytaniem na  śniadanie" w TVP2. Od 2013 do 2016 r. prowadził internetową stację radiową JemRadio.pl. Nowa seria "Gastrofazy" ruszy 18 marca w Antyradiu.  

Niedzielna "Republika Babska" zostanie przesunięta na godzinę 13.00. Od 16.00 do 19.00 gospodarzem "Klasycznej listy przebojów" będzie Mariusz Nałęcz-Nieniewski, a "Teraz Rock w Antyradiu" Wiesława Weissa i Wiesława Królikowskiego będzie nadawany między 19.00 a 20.00.

Katarzyna Woźniak 590 Artykuły

Absolwentka polonistyki na toruńskim UMK ze specjalnością filmoznawczą. Na co dzień zdaje relacje z przesunięć na półkach rynku FMCG. Po godzinach - czytelniczka. Najbardziej lubi pisać o filmach i książkach, choć właśnie o nich pisze najrzadziej.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.