Cyfrowy Polsat rusza z dwiema kampaniami [wideo]

Operator promuje nowe oferty telewizyjne i internet domowy LTE.

Cyfrowy Polsat, właściciel największej platformy telewizji satelitarnej oraz Polkomtela, operatora sieci komórkowej Plus, rusza z dwiema nowymi kampaniami reklamowymi.

Pierwsza z nich promuje wprowadzone przez operatora w połowie lutego br. oferty telewizyjne z pakietami dostępnymi od 20 zł miesięcznie. W drugiej operator reklamuje tzw. internet "domowy" z zestawem do odbioru także w terenach słabiej zurbanizowanych. Operator zachęca do testowania jakości tej usługi przez dwa miesiące za 9 zł.

W ramach kampanii zaplanowano emisję spotów w telewizji Polsat, kanałach tematycznych Polsatu i TVS, a także w wybranych rozgłośniach radiowych. Kampanie online obejmą m.in. serwisy horyzontalne i social media.

Za scenariusz i realizację filmów odpowiada agencja Grey: Marek Górski i Jakub Kopiczyński. Spoty wyreżyserowali: Mariusz Palej (spot oferty TV) oraz Piotr Janowski (spot oferty Internet LTE). Producentem był Mariusz Matwiejczuk, a postprodukcją zajął się LocoMotive. Zakupu mediów dokonał dom mediowy Vizeum.

Maciej Burlikowski 1228 Artykuły

W "Media & Marketing Polska" od 2000 r. Zajmuje się m.in. branżą telekomunikacyjną, usług finansowych, samochodami i energetyką. Uwielbia podróże dalekie i bliskie.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.