Talk-show Filipa Chajzera największą z nowych produkcji wiosennej ramówki Onetu

Onet-RASP zaprezentował nową ofertę programów wideo.

Grupa Onet-RAS Polska, do której należy portal Onet, zaprezentowała wiosenną "ramówkę", czyli ofertę nowych i odświeżonych programów wideo. To w sumie cztery nowe programy, więcej treści lifestyle'owych i kobiecych, nowa odsłona programu "Onet rano" oraz kontynuacje programów publicystycznych i magazynowych.

Największą z nowych produkcji jest 12-odcinkowy talk-show Filipa Chajzera pt. "18:45. Czas na zasady" emitowany w każdy czwartek o godz. 18:45. Nowym będzie także program "Domowe pole minowe" prowadzony w każdą niedzielę o 10 rano przez vlogerkę Justynę Kozłowską. Kolejna nowość to "Taniec życia", czyli lekcje tańca połączone z rozmowami, które poprowadzi tancerka Paulina Biernat. Czwarta nowość to program kulinarny znanego kucharza pt. "Michel Moran. Mapa smaków".

Onet zapowiada także rozwój swojego sztandarowej pozycji, czyli "Onet rano". - Nasza flagowa produkcja - "Onet rano" -  to już nie tylko poranek, ale cała grupa programów, które nieustannie rozwijamy i zmieniamy, aby wciąż zaskakiwać naszych widzów. Tej wiosny do Jarosława Kuźniara, twórcy formatu, dołączą nowi prowadzący, którzy każdemu odcinkowi będą nadawać indywidualny styl - zapowiada Sabina Lipska, dyrektor wideo Grupy Onet-RASP.

Maciej Burlikowski 1745 Artykuły

W "Media & Marketing Polska" od 2000 r. Zajmuje się m.in. branżą telekomunikacyjną, usług finansowych, samochodami i energetyką. Uwielbia podróże dalekie i bliskie.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.