HBO Go dostępne bezpośrednio przez hbogo.pl

Polscy widzowie mają bezpośredni dostęp do oferty przez nowy serwis.

Polscy widzowie mogą już zakupić dostęp do serwisu HBO Go bezpośrednio na stronie internetowej hbogo.pl. Serwis oferuje pełną kolekcję seriali i filmów HBO oraz lokalnych produkcji HBO Europe, wybór seriali innych producentów, hity kinowe i programy dla dzieci.

Serwis HBO Go w opcji bezpośredniego zakupu jest dostępny na komputerach, tabletach, smartfonach, Samsung Smart TV, konsolach Playstation (PS4, PS3), Xbox360 oraz przez Apple TV i Chromecast. Każdy użytkownik może podłączyć pięć urządzeń i będzie miał do dyspozycji dwa jednoczesne strumienie.

Nowi użytkownicy, którzy zakupią dostęp bezpośrednio na stronie hbogo.pl, mogą przetestować HBO Go przez miesiąc bezpłatnie. Subskrypcję opłaca się kartą kredytową podawaną w trakcie procesu rejestracji. Koszt miesięcznej bezpośredniej subskrypcji HBO Go po bezpłatnym okresie promocyjnym to 29,90 zł.

HBO Go będzie dostępne również w ofertach partnerów biznesowych HBO z usługą telewizyjną, internetem lub abonamentem komórkowym.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.