Wystartował świąteczny konkurs w portalu uwielbiam.pl

Maspex zachęca do dzielenia się kulinarnymi inspiracjami na Wielkanoc.

W portalu uwielbiam.pl wystartował wielkanocny konkurs zachęcający konsumentów do dzielenia się inspiracjami kulinarnymi z okazji Wielkanocy.
Aby wziąć udział w konkursie, należy dołączyć do uwielbiam.pl, zgłosić swój przepis na wielkanocne danie z wykorzystaniem produktów marek DecoMorreno, Lubella, Łowicz, Kotlin, Krakus lub Tymbark (Maspex). Na autorów najlepszych propozycji czekają nagrody - zestawy AGD od Russell Hobbs oraz zestawy produktów, które mają poprawić smak przygotowywanych potraw. Konkurs potrwa do 6 kwietnia. Za obsługę konkursu odpowiada agencja Eura 7. Za obsługę serwisu uwielbiam.pl odpowiada Makolab. 

Katarzyna Woźniak 590 Artykuły

Absolwentka polonistyki na toruńskim UMK ze specjalnością filmoznawczą. Na co dzień zdaje relacje z przesunięć na półkach rynku FMCG. Po godzinach - czytelniczka. Najbardziej lubi pisać o filmach i książkach, choć właśnie o nich pisze najrzadziej.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.