Lewandowski i Wonder Woman razem reklamują Huawei [wideo]

Kampania ruszy 9 kwietnia.

Jak zapowiadaliśmy w MMPOnline, w najnowszej kampanii reklamowej Huawei, chińskiego producenta telefonów komórkowych, poświęconej nowej serii smartfonów P20 i P20 Pro, wystąpią razem polski piłkarz Robert Lewandowski  oraz Gal Gadot, izraelska aktorka.

Kapitan naszej narodowej reprezentacji piłkarskiej jest ambasadorem marki od 2015 r. Z Gadot, znaną m.in. z roli w "Wonder Woman", Huawei podpisał globalny kontrakt reklamowy. Telewizyjna kampania ruszy 9 kwietnia br.

Spot przygotowała izraelska agencja reklamowa LH, należąca do grupy TBWA. Z naszych informacji wynika, że udział w jej realizacji będzie też miała wiodąca agencja Huawei w Polsce -  DDB & Tribal. Media dla tego producenta planuje i kupuje dom mediowy Wavemaker.

Smartfon Huawei P20 będzie kosztował 2699 zł, a wersja P20 Pro - 3499 zł.

Huawei, z udziałami ok. 24 proc., jest drugim po Samsungu (ok. 31 proc.) sprzedawcą telefonów komórkowych w Polsce. Jest też pierwszym pod względem ilości (29 proc. rynku), a drugim po Apple pod względem wartości sprzedaży, sprzedawcą tabletów.

Maciej Burlikowski 1358 Artykuły

W "Media & Marketing Polska" od 2000 r. Zajmuje się m.in. branżą telekomunikacyjną, usług finansowych, samochodami i energetyką. Uwielbia podróże dalekie i bliskie.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.