"Sex and Authority" - interaktywne show wraca

Po sukcesie ubiegłorocznej trasy po pięciu polskich miastach, Art Movement pod kierownictwem Marcina Mrozińskiego, finalisty III edycji "You can dance - po prostu tańcz", wraca z interaktywnym show "Sex and Authority", widowiskiem łączącym sztukę tańca, akrobatykę oraz grę aktorską.

Pierwsze interaktywne, taneczne show w Polsce – „Sex and Authority” – już niebawem powróci do Łodzi i Warszawy. Artyści znani z telewizyjnych talent shows wciągają publiczność w mroczną historię pełną spisków. Ubrani w maski widzowie, przestrzegając zakazu rozmów, zwiedzą pomieszczenia Tajemniczego Domu Komnat i wcielają się w rolę detektywa, by rozwikłać tajemnicę morderstwa.
Kiedy pojawia się zdrada, w tle są duże pieniądze, a namiętność przesłania zdrowy rozsądek, istnieje ryzyko, że nie wszyscy wyjdą z tej historii żywi... W Tajemniczym Domu Komnat, przestrzeni składającej się z paru tematycznych pomieszczeń, widzowie show będą mogli obejrzeć kilka równolegle odgrywanych scen, a wszystko zapoczątkuje tajemnicze morderstwo. Przemieszczając się pomiędzy scenami zobaczą świat władzy, pełen żądzy i nienawiści, a ich zadaniem będzie rozwikłanie historii zabójstwa.
Po sukcesie ubiegłorocznej trasy po pięciu polskich miastach, Art Movement pod kierownictwem Marcina Mrozińskiego, finalisty III edycji „You can dance – po prostu tańcz”, powraca z interaktywnym show „Sex and Authority”, widowiskiem łączącym sztukę tańca, akrobatykę oraz grę aktorską. W spektaklu tym granica między sceną a publicznością zostaje zatarta - nie ma miejsc siedzących, widzowie są w ciągłym ruchu.
Atmosferę tajemniczości oraz intrygi potęgują maski, które zakładają uczestnicy. Dzięki nim stają się anonimowi. Przez cały czas trwania show nie mogą także między sobą rozmawiać - Zaobserwowaliśmy, że ludzie po założeniu masek stają się odważniejsi, zaglądają tam, gdzie w normalnych okolicznościach nie wystarczyłoby im śmiałości, podchodzą bliżej. W tym performansie właśnie o to chodzi - chciałem, by granica pomiędzy aktorem a odbiorcą została zatarta - tłumaczy twórca i reżyser projektu, Marcin Mroziński.
Oprócz innowacyjnej formuły spektaklu, jego dodatkowym atutem są występujący w nim artyści – jedni z najlepszych tancerzy i akrobatów w Polsce, docenieni w kraju i za granicą, a szerokiej publiczności znani m.in. z telewizyjnych programów typu „talent show”: Michał Kalcowski, Klaudia Antos, Jakub Jóźwiak, Adrianna Kawecka, Paweł Kułaga i Natalia Madejczyk.
W maju 2018 r. performance zagości w dwóch miastach: Łodzi i Warszawie. 12 maja Tajemniczy Dom Komnat otworzy swoje drzwi w łódzkim klubie OHM na rynku Manufaktury, a 19 maja – w kompleksie Mała Warszawa, przy ul. Otwockiej 14.

Więcej informacji na www.artmovement.pl

 

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.