Group One otwiera spółkę Media Ready

Ma się ona specjalizować w produkcji kontentu wideo in-house. Pokierują nią Paweł Kucharczyk i Rafał Górski.

W ramach Group One powstała nowa spółka, która poszerza kompetencje grupy o kreowanie kontentu wideo w modelu in-house. Na jej czele stanęli Paweł Kucharczyk (na zdj. z prawej) jako managing partner i Rafał Górski jako creative partner. Media Ready jako źródła biznesu wskazuje obecnych i przyszłych klientów Group One oraz bezpośrednią współpracę z marketerami z rynku.

Paweł Kucharczyk ma 6-letnie doświadczenie jako reżyser i operator przy produkcjach reklamowych, kontencie internetowym, a także w kinie artystycznym (etiudy fabularne, film krótkometrażowy z nominacją za najlepsze zdjęcia w konkursie Młodego Kina w Gdyni i festiwalu w Montrealu). Od samego początku role kreatywne łączy z pracą producenta. Początkowo przy małych produkcjach, od trzech lat również w produkcjach ATL. Budował dział produkcji wideo w JWT Warszawa dla klientów takich jak Mazda, Shell, Wedel i Nestle.

Rafał Górski jest dyrektorem kreatywnym w agencji Change Serviceplan, również należącej do Group One. Ma 20 lat doświadczenia w branży reklamowej. Jako creative partner Media Ready nadal będzie pełnił funkcję dyrektora kreacji w Change Serviceplan.

Maciej Florek 2381 Artykuły

Czujnym okiem przygląda się domom mediowym, agencjom interaktywnym i producentom OTC. Odtajnia najbardziej ukryte przetargi. Jego pasją jest kolej i wszystko co z nią związane.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.