Kuba Wojewódzki będzie promował markę Huawei

Producent wprowadza obecnie na rynek smartfony P20 i P20 Pro.

fot.: TVN
fot.: TVN
Polski oddział Huawei, chińskiego producenta m.in. telefonów komórkowych, nawiązał współpracę ze znanym prezenterem telewizyjnym Kubą Wojewódzkim, od 2006 r. związanym z telewizją TVN. Będzie on promował wprowadzaną właśnie na rynek serię smartfonów P20 i P20 Pro.

Od 2015 r. ambasadorem marki Huawei jest najpopularniejszy polski piłkarz Robert Lewandowski, kapitan narodowej reprezentacji.

9 kwietnia rusza duża kampania reklamowa Huawei, w której razem z Lewandowskim występuje izraelska aktorka Gal Gadot, znana m.in. z roli w "Wonder Woman".

Kuba Wojewódzki reklamował do tej pory m.in. operatora sieci komórkowej Play (P4) i oranżadę Helena (Colian SA).

Huawei jest drugim po Samsungu, pod względem ilości, sprzedawcą telefonów komórkowych w Polsce (z ok. 25 proc. udziału w rynku) i największym sprzedawcą tabletów (ok. 29 proc. udziałów).

Maciej Burlikowski 1226 Artykuły

W "Media & Marketing Polska" od 2000 r. Zajmuje się m.in. branżą telekomunikacyjną, usług finansowych, samochodami i energetyką. Uwielbia podróże dalekie i bliskie.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.