Andrzej Skibniewski objął stanowisko new business & marketing directora w MediaCom Warszawa

W agencji tej pracuje od 17 lat.

Andrzej Skibniewski objął stanowisko new business & marketing directora w domu mediowym MediaCom Warszawa, w którym pracuje od 17 lat. W ramach struktur działu strategicznego zajmie się pozyskiwaniem kluczowych klientów, rozwojem produktu oraz strategią i działaniami z zakresu marketing & PR. Będzie raportował bezpośrednio do Joanny Okły, head of strategy w MediaCom Warszawa.

W MediaCom Warszawa Andrzej Skibniewski pracuje od 2001 r. Przez ostatni rok jako wideo director zarządzał zespołem zajmującym się optymalizacją i zakupem mediów wideo (TV i wideo online), obsługującym kluczowych klientów firmy (poza Procter & Gamble i Teva). Wcześniej, w latach 2014-2016, jako investment director zarządzał zespołem zajmującym się optymalizacją i zakupem mediów w ramach obsługi jednej z grup klientów. Karierę w MediaCom zaczynał w 2001 r. w dziale planningu obsługującym Procter & Gamble w Polsce i krajach bałtyckich.

Maciej Florek 2387 Artykuły

Czujnym okiem przygląda się domom mediowym, agencjom interaktywnym i producentom OTC. Odtajnia najbardziej ukryte przetargi. Jego pasją jest kolej i wszystko co z nią związane.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.