Marka Ben & Jerry's w tym roku świętuje urodziny w Krakowie

11 kwietnia marka z portfolio Unilevera zaprasza na Free Cone Day.

Free Cone Day, święto marki Ben & Jerry's, lodów z portfolio marki Unilever, po raz pierwszy zagości w tym roku w Krakowie. 11 kwietnia o godz. 14 na placu Wolnica marka rozda darmowe lody. W tym roku główny smak to sernik truskawkowy (Strawberry Cheesecake).

Marka zapewnia, że ważne są dla niej nie tylko same lody, ale również wartości takie jak sprawiedliwy handel i równość społeczna oraz zmiany klimatyczne. Na spotkaniu będą obecni przedstawiciele Fair Trade Polska, służąc informacjami.

Free Cone Day 2018 otwiera nowy sezon eventów realizowanych przez Ben & Jerry's Crew w największych miastach Polski. Działania dla marki Ben & Jerry's realizuje agencja 180heartbeats +Jung von Matt.Katarzyna Woźniak 590 Artykuły

Absolwentka polonistyki na toruńskim UMK ze specjalnością filmoznawczą. Na co dzień zdaje relacje z przesunięć na półkach rynku FMCG. Po godzinach - czytelniczka. Najbardziej lubi pisać o filmach i książkach, choć właśnie o nich pisze najrzadziej.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.