Antyradio obejmuje patronatem Openera

Stacja Eurozetu patronuje festiwalowi Alter Artu.

Antyradio (Eurozet) będzie wyłącznym patronem radiowym jednego z czołowych festiwal muzycznych w Europie - Open'er 2018. Wśród rockowych gwiazd, które zagrają w dniach 4-7 lipca na płycie lotniska Gdynia-Kosakowo, znajdą się m.in. Arctic Monkeys, Nick Cave & The Bad Seeds, Massive Attack, Gorillaz, Bruno Mars i Depeche Mode.

Na terenie festiwalu powstanie strefa rozgłośni ze studiem radiowym nadającym program na żywo do późnych godzin nocnych. Przez cztery dni, oprócz codziennych relacji, na antenie Antyradia pojawią się wywiady z gwiazdami Open'era, a także transmisje fragmentów wybranych koncertów. Wcześniej słuchacze będą mogli wygrać bilety na festiwal. Antyradio było patronem medialnym wydarzenia również w ubiegłym roku. Dwa lata temu radiowym patronem medialnym wydarzenia była Trójka.

Sponsorem głównym tegorocznego festiwalu organizowanego przez Alter Art jest Orange, a sponsorami Mastercard i Heineken. Partnerem strategicznym jest miasto Gdynia.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.