Maffashion promuje buty Adidas Originals Deerupt

Kampanię obsługuje VML.

Trwa lokalna kampania promująca nowy model Adidas Originals pod nazwą Deerupt. Działania obejmują teaser wideo na Instagramie Maffashion, który obejrzało już ponad 400 tys. osób, content tworzony we współpracy z ambasadorami marki Adidas, komunikację w kanałach socialmediowych influencerów i Sizeer informującą o kolejnych etapach akcji i zachęcającą do zapisów na livestream. Finałowym akcentem kampanii była transmisja live z Deerupt Space w Studio Sizeer z udziałem Maffashion.

VML odpowiada za pomysł kreatywny akcji, strategię, produkcję wideo, relację na żywo z aktywacji oraz obsługę działań w kanałach socialmediowych. Akcji Deerupt Space dodatkowo towarzyszyła komunikacja obejmująca profile Maffashion i Sizeer, a dla fanów został zorganizowany konkurs z nagrodami.

Maciej Florek 2046 Artykuły

Czujnym okiem przygląda się domom mediowym, agencjom interaktywnym i producentom OTC. Odtajnia najbardziej ukryte przetargi. Jego pasją jest kolej i wszystko co z nią związane.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.