Maciej Herman na czele Lotte Wedel

Monika Kolano-Wysokińska zostaje dyrektorem marketingu marki, a Krzysztof Stepnowski - dyrektorem sprzedaży.

Spółka Lotte Wedel ogłosiła zmiany kadrowe w zarządzie. Maciej Herman awansował na stanowisko dyrektora zarządzającego firmy. Monika Kolano-Wysokińska objęła stanowisko dyrektora marketingu, a dyrektorem sprzedaży został Krzysztof Stepnowski. Do zespołu zarządzającego dołączyła też Inga Pyd jako dyrektor personalny i administracji.

Maciej Herman pełnił do tej pory funkcję dyrektora sprzedaży i marketingu. Karierę w Lotte Wedel rozpoczął w 2008 r. Jak zaznacza biuro prasowe, w czasie kierowania przez niego działem sprzedaży i marketingu Wedel osiągnął rekordowe wyniki pod względem wartości produkcji i sprzedaży w całej historii firmy. Był odpowiedzialny m.in. za nowe podejście komunikacyjne Wedla, docenione złotą statuetką Effie za kampanię "W kuchni z Wedlem”.

Do zarządu Lotte Wedel dołączyli także Monika Kolano-Wysokińska oraz Krzysztof Stepnowski.
Monika Kolano-Wysokińska, wcześniej kierownik marketingu, jest związana z firmą od dwóch lat, była odpowiedzialna m.in. za wprowadzenie nowej platformy komunikacyjnej marki Wedel.
Krzysztof Stepnowski objął stanowisko dyrektora sprzedaży, wcześniej zajmował stanowisko kierownika sprzedaży terenowej.

Do zespołu zarządzającego dołączyła też Inga Pyd jako dyrektor personalny i administracji. Poprzednio pracowała w firmach Avon Cosmetics i Pepsi.

Katarzyna Woźniak 442 Artykuły

Absolwentka polonistyki na toruńskim UMK ze specjalnością filmoznawczą. Na co dzień zdaje relacje z przesunięć na półkach rynku FMCG. Po godzinach - czytelniczka. Najbardziej lubi pisać o filmach i książkach, choć właśnie o nich pisze najrzadziej.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.