Fox promuje serial "Deep State" grą miejską w Łodzi

Gracze mieli okazję wcielić się w rolę agentów.

Fox Polska od 9 kwietnia emituje serial sensacyjny "Deep State". Opowiada on historię byłego szpiega MI6 Maxa Eastona (Mark Strong), który po latach spokojnego, ustatkowanego życia wraca na pole walki, by pomścić śmierć syna.

Uczestnicy akcji promocyjnej w Łodzi mieli okazję wcielić się w role agentów, których zadaniem było rozpracowanie grupy przestępczej planującej dokonanie zamachu na członka rządu. W tym celu "agenci" musieli przemieszczać się po mieście, rozwiązując kolejne zagadki, podejmując decyzje o dalszych krokach śledztwa i wykonując zadania kreatywne.

Gracze mieli także szansę eksplorować niedostępne na co dzień przestrzenie dawnej Wytwórni Filmów Fabularnych przy ul. Łąkowej 29 w Łodzi. Na potrzeby gry zaadaptowano przestrzenie należące do Grupy Toya, w których mieszczą się Toya Studios i klub Wytwórnia. W jedną z ról wcielił się Henryk Zastróżny – wieloletni pracownik Wytwórni Filmów Fabularnych i Toya Studios, jeden z najlepszych polskich imitatorów dźwięku.

Za organizację akcji odpowiadają Fox Polska i Toya – operator kablowy. Koncepcję i scenariusz gry opracowała agencja Heroes Brand Communication z Łodzi.

Katarzyna Woźniak 366 Artykuły

Absolwentka polonistyki na toruńskim UMK ze specjalnością filmoznawczą. Na co dzień zdaje relacje z przesunięć na półkach rynku FMCG. Po godzinach - czytelniczka. Najbardziej lubi pisać o filmach i książkach, choć właśnie o nich pisze najrzadziej.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.