Duże zainteresowanie serialami TVN na targach MIPTV 2018

W najbliższym czasie mogą zostać sfinalizowane rozmowy na temat emisji "Diagnozy" i "Drugiej szansy" na wybranych rynkach.

Na targach telewizyjnych MIPTV 2018 w Cannes oferta TVN spotkała się z dużym zainteresowaniem. W tej edycji targów TVN pojawiał się już w ramach stoiska nowego właściciela - Discovery (wcześniej samodzielnie lub z Scripps Networks Interactive). Zagraniczni nadawcy najbardziej zainteresowani są ofertą serialową - przede wszystkim serii kilkusezonowych: "Diagnoza" i "Druga szansa".

TVN w najbliższych tygodniach ma sfinalizować umowy na temat zagranicznych emisji seriali na wybranych rynkach europejskich (głównie Europy Środkowej i Zachodniej). Nie słabnie zainteresowanie produkcjami dokumentalnymi i podróżniczymi (m.in. seria Martyny Wojciechowskiej "Kobieta na krańcach świata", której nowy sezon właśnie wszedł w fazę produkcji). 

Nowościami w tegorocznej canneńskiej ofercie TVN są m.in. film 'Listy do M. 3" oraz programy seryjne - motoryzacyjny "Classic's Rescue" ('Ratujemy klasyki") i "The Prison" ("Zakład karny").

Tomasz Wygnański 664 Artykuły

W MMP prawie od 20 lat pisze o marketerach i strategiach marketingowych, a także o detalistach, BTL, digitalu i badaniach. Właściciel 8- kilogramowego kota.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.