Kompania Piwowarska promuje Redd's Bianco [wideo]

Hasło działań brzmi "Z kiści się ziścił".

Kompania Piwowarska, największy w kraju producent piwa, rozpoczyna kampanię, która reklamuje wprowadzany wariant Redd’s Bianco – piwa o smaku wina. Spot prezentuje historię jego powstania, która swój początek ma wśród kiści winogron dojrzewających w południowym słońcu. Pochodzenie Redd’sa Bianco opisuje krótkie hasło: "Z kiści się ziścił”.

– To naprawdę unikatowy produkt na rynku i atrakcyjna alternatywa dla napojów o niskiej zawartości alkoholu z przyjemnymi bąbelkami, takich jak cydr czy prosecco. To dlatego w nadchodzącym sezonie Redd’s będzie promowany pod hasłem "Inny niż inne" – mówi Izabela Ciupińska, odpowiedzialna w Kompanii Piwowarskiej za markę Redd’s.

W ramach szeroko zakrojonej kampanii zrealizowane zostaną m.in. spot TV, działania w internecie, reklamy w prasie oraz degustacje. Za koncept aktywacji, ATL, key visual oraz projekty materiałów POS odpowiedzialna jest agencja Nairobia. Za reżyserią spotu stoi Bartek Cierlica, produkcją zajął się Tank, postprodukcją – Platige Image. Działania digital prowadzi Lubię To, opakowania nowego wariantu zaprojektowała agencja Mango, natomiast za działania PR odpowiedzialna jest agencja Tailor Made PR. Za planowanie i zakup mediów odpowiada dom mediowy Zenith.

Redd’s Bianco jest dostępny w butelce bezzwrotnej 0,4 l i puszce 0,5 l.

Maciej Burlikowski 1735 Artykuły

W "Media & Marketing Polska" od 2000 r. Zajmuje się m.in. branżą telekomunikacyjną, usług finansowych, samochodami i energetyką. Uwielbia podróże dalekie i bliskie.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.