Zlatan Ibrahimović twarzą kampanii Visa

Organizacja płatnicza pozyskała słynnego piłkarza do kampanii związanej z tegorocznym mundialem w Rosji.

Wspólne działania organizacji płatniczej Visa i Zlatana Ibrahimovicia rozpoczną się w maju. Będzie można je śledzić na profilu piłkarza na Instagramie (@iamzlatanibrahimovic), który ma 31 mln obserwujących lub odwiedzając stronę Visa.pl. 
 
Urodzony w Szwecji jako syn Bośniaka i Chorwatki, Zlatan Ibrahimović zyskał status jednego z najsłynniejszych piłkarzy świata. W swojej dotychczasowej karierze zdobył 33 trofea, grając w czołowych klubach w Holandii (Ajax Amsterdam), Włoszech (Juventus Turyn, AC Milan, Inter Mediolan), Anglii (Manchester United), Francji (Paris Saint-Germain) i Hiszpanii (FC Barcelona). Od marca br. 36-letni obecnie piłkarz jest zawodnikiem amerykańskiego klubu Los Angeles Galaxy. Występy w narodowej reprezentacji piłkarskiej Szwecji zakończył po Euro 2016. Ostatnio media żyły podsycanymi przez piłkarza pogłoskami, że może pojawić się na mundialu w Rosji, ale należy uznać to raczej wyłącznie za część umiejętnie prowadzonej przez niego kampanii autopromocyjnej (jest także biznesmenem).

 

Paweł Piasecki 334 Artykuły

Specjalizuje się w e-commerce i nowych technologiach. Pracował m.in jako tłumacz i redaktor, przez ponad 5 lat przygotowywał codzienny serwis prasowy dla przedstawicielstwa Komisji Europejskiej w Polsce. Miłośnik muzyki klasycznej i jazzu.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.