Dorota Mazur CEO Havas Creative Group Poland

Razem z Małgorzatą Węgierek, CEO Havas Media Group, jest odpowiedzialna za projekt Havas Village.

Dotychczasowy partner zarządzający w Havas Creative Group w Polsce – Dorota Mazur – z końcem kwietnia br. obejmie stanowisko CEO. Tym samym odpowiadać będzie za wszystkie spółki Havas Poland – reklamową, aktywacje i retail oraz PR.

Dorota Mazur jest związana z Havas Poland od 2016 r. Do tej pory odpowiadała za rozwój agencji kreatywnej w grupie, a od sierpnia 2017 r. dodatkowo, po odejściu Katarzyny Kamińskiej, zarządzała spółką PR. Teraz przejmuje stery i odpowiada za rozwój wszystkich spółek współtworzących Havas Creative Group w Polsce, tj. Havas Warsaw, Havas PR, Havas Engage. Jednocześnie Dorota Mazur razem z Małgorzatą Węgierek, CEO Havas Media Group, jest odpowiedzialna za projekt Havas Village. Koncept ten zakłada większą integrację na poziomie usług w obrębie obu grup Havas, tj. Creative i Media. Jest on realizowany w innych krajach w strukturze sieci Havas.

Mazur ma wieloletnie doświadczenie w branży reklamowej, wcześniej pracowała m.in. w agencjach D’Arcy/DMDB, DougFaberFamily. Przed dołączeniem do Havas pracowała w agencji G7, gdzie od 2011 r. pełniła funkcję dyrektor zarządzającej.

Katarzyna Kacprzak 381 Artykuły

Zajmuje się agencjami reklamowymi i eventowymi. Ma na oku studia produkcyjne i branżę OOH. Gdyby mogła wybrać byłaby kopistką w Bibliotece Aleksandryjskiej.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.