Izabela Albrychiewicz będzie liderem Wavemakera w hubie CEE

Region obejmuje Polskę, Czechy, Słowację, Węgry, Rumunię, rynki bałtyckie oraz Bałkany.

Z początkiem maja Izabela Albrychiewicz obejmie stanowisko lidera agencji Wavemaker w hubie Europy Środkowo-Wschodniej. Nominacja została ogłoszona przez Ajita Verghese, global president market development. – Do obowiązków lidera hubu należeć będzie m.in. koordynacja sieci w Europie Środkowo Wschodniej, wzmacnianie współpracy między rynkami, rozwijanie i wspieranie działań nowobiznesowych w regionie, dzielenie się wiedzą i wdrażanymi lokalnie innowacjami produktowymi – mówi Verghese.

Wavemaker Polska ma doświadczenie w międzynarodowej koordynacji działań swoich klientów. W Polsce znajduje się hub m.in.: Colgate Palmolive, Edgewell czy Huawei (w tym ostatnim przypadku obejmuje 28 rynków).

– To ważna decyzja dla sieci Wavemaker. Pozycja rynkowa agencji w regionie od lat jest silna i stabilna. Na kluczowych rynkach plasuje się w pierwszej trójce. Iza od lat aktywnie działa na rzecz zacieśniania współpracy w ramach GroupM w Polsce. Teraz wykorzysta swoje kompetencje w tym zakresie w hubie Wavemaker CEE – mówi Anna Lubowska, CEO GroupM w Polsce:

Izabela Albrychiewicz związana jest z agencją od 20 lat (od stycznia br. agencja działa pod nazwą Wavemaker, wcześniej MEC). Od 10 lat zarządza agencją w Polsce. Jest członkiem zarządu IAA w Polsce i członkiem zarządu SAR.

Maciej Florek 2146 Artykuły

Czujnym okiem przygląda się domom mediowym, agencjom interaktywnym i producentom OTC. Odtajnia najbardziej ukryte przetargi. Jego pasją jest kolej i wszystko co z nią związane.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.