Anna Lewandowska uruchamia e-sklep dla rodziców

Portal Baby by Ann ma łączyć funkcje serwisu poradnikowego dla rodziców oraz sklepu internetowego. Start sklepu zaplanowano na połowę maja.

„Miesiące ciężkiej pracy, dziesiątki godzin rozmów (głównie telefonicznych), jeszcze więcej czasu poświęconego na szukanie i selekcjonowanie wartościowych produktów i niezmierzone pokłady zaangażowania i serca poskutkowały stworzeniem Baby by Ann. Jestem ogromnie wdzięczna wszystkim, którzy pilnowali, by ten portal był tak piękny i przede wszystkim pomocny wszystkim mamom” - napisała Anna Lewandowska.

Jak podkreśla Lewandowska, Baby By Ann to platforma internetowa skierowana do rodziców, ale przede wszystkim do mam. Będzie można na niej znaleźć porady i recenzje, ale także za pośrednictwem sklepu internetowego skomponować wyprawkę dla dziecka, a także kupić zabawki i inne gadżety. Wszystkie produkty w e-sklepie, który ruszy już w połowie maja, ma cechować wysoka jakość. Będą przetestowane osobiście przez zarządzające portalem.

Jak podaje biznesinsider.pl, żona najbardziej znanego polskiego piłkarza Roberta Lewandowskiego stworzyła  nową markę ze wspólniczką i przyjaciółką Ewą Puchowską. Jak tłumaczy „zrodziła się z potrzeby dzielenia się własnymi doświadczeniami i spostrzeżeniami na temat macierzyństwa”.

Anna Lewandowska to mistrzyni świata, wielokrotna medalistka mistrzostw Europy i Polski w karate tradycyjnym. Jest także prezeską Olimpiad Specjalnych Polska, prezeską marki Foods by Ann oraz założycielką Healthy Team`u. Pod jego szyldem skupia zespół wykwalifikowanych trenerów personalnych, instruktorów, dietetyków, specjalistów oraz pasjonatów zdrowego i sportowego życia, z Polski i zagranicy. Ambasadorka akcji „Cała Polska czyta dzieciom”. Sportsmenka wspólnie z mężem inwestuje w liczne firmy i projekty, w tym w branży marketingowej i nieruchomości.

(Handelextra.pl)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.