Kamila Kalińczak naczelną nowego serwisu "Gazety Wyborczej"

Gazeta tworzy nowy serwis poradnikowo-szkoleniowy.

Kamila Kalińczak dołączyła do zespołu "Gazety Wyborczej". Będzie odpowiedzialna za nowy projekt w obszarze Kobieta - została redaktor naczelną powstającego serwisu poradnikowo-szkoleniowego. 
 
Serwis kierowany ma być do kobiet aktywnych zawodowo i poruszać tematy kariery, pracy, rozwoju zawodowego i osobistego oraz łączenia obowiązków zawodowych ze sferą prywatną. Zawierać ma zarówno treści poradnikowe, jak i elementy platformy e-learningowej.  Redakcja planuje też organizację szkoleń dla kobiet we współpracy z samorządami miejskimi.
 
Przez ostatnie trzy lata Kamila Kalińczak była prezenterką w TVN24 Biznes i Świat, gdzie prowadziła programy informacyjne i publicystyczne. Wcześniej przez 10 lat związana była z grupą Eurozet, gdzie m.in. prowadziła "Wiadomości Radia ZET" i była szefową newsroomu Chilli ZET i Radiostacji.
Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.