Nowa kategoria w konkursie Effie

Marketing & Business Solutions to kategoria projektów inicjowanych przez liderów marketingu.

W Klubie Polskiej Rady Biznesu przedstawiono nową kategorię Effie Awards: Marketing & Business Solutions, której celem jest nagradzanie nowatorskich projektów marketingowych i biznesowych inicjowanych przez leaderów marketingu. Został również zaprezentowany skład jury 19. edycji konkursu.

W kategorii Marketing & Business Solutions będą oceniane rezultaty projektów w kontekście otoczenia rynkowego, wyzwania i postawionych celów, pomysłu strategicznego, wybranych narzędzi do jego realizacji oraz efektów samego wdrożenia. Jury kategorii składać się będzie z dotychczasowych przewodniczących Jury Effie poprzednich edycji, prezesa IAA, prezesa SAR, szefów agencji reklamowych i agencji mediowych, które w poprzednim roku zdobyły pierwsze miejsca w rankingu Effie Awards. Przewodniczącym grupy w tej kategorii każdorazowo będzie przewodniczący całego jury Effie.

Kampanie i projekty w tegorocznej edycji konkursu Effie Awards oceni 126-osobowe jury pod przewodnictwem Tomasza Lisewskiego, global head of brand, communications & digital and market w firmie Philips International. Jury Effie Awards podzielone zostało na dziewięć grup eksperckich.

Więcej szczegółów można znaleźć tutaj.

Katarzyna Kacprzak 448 Artykuły

Zajmuje się agencjami reklamowymi i eventowymi. Ma na oku studia produkcyjne i branżę OOH. Gdyby mogła wybrać byłaby kopistką w Bibliotece Aleksandryjskiej.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.