Maciej Kulpa dołącza do zespołu MullenLowe MediaHub

Obejmuje stanowisko TV managera.

Do zespołu domu mediowego MullenLowe MediaHub dołącza Maciej Kulpa. Wzmocni dział telewizyjny agencji i obejmie stanowisko TV managera. Będzie odpowiadać za współpracę z ING. Do zakresu jego obowiązków należy planowanie i zakup czasu antenowego w TV na rzecz tego klienta.

Maciej Kulpa z branżą mediową związany jest od 2005 r. W latach 2005-2015 pracował w MEC (obecnie Wavemaker) na stanowiskach plannera i buyera dla takich klientów jak: Citi Handlowy, H&M, Nestle i TP SA (Orange).

Ostatnio, w latach 2015-2018, w Vizeum był senior communication plannerem i realizował działania dla marki MetLife i Total oraz zajmował się kompleksowo obsługą marki Wrangler.

 

 

Piotr Machul 388 Artykuły

Zajmuje się tematyką mediową, głównie telewizyjną i radiową. Przeżył kilkuletni romans z copywritingiem. Zdecydowanie woli dziennikarstwo. Dziwne, że nie mieszka w czeskiej Pradze, bo uwielbia to miasto.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.