Francois Nuyts będzie nowym prezesem Allegro

Dotychczas odpowiadał za operacje Amazona w Europie Południowej, ostatnio jako wiceprezes i dyrektor zarządzający tej firmy w Hiszpanii i we Włoszech.

Nowym prezesem zarządu Allegro został Francois Nuyts, który dołączy do zespołu zarządzającego od 1 sierpnia br. Dotychczasowy prezes, Przemysław Budkowski, opuszcza firmę i zamierza zaangażować się w inne przedsięwzięcia.

Francois Nuyts odpowiadał do tej pory za operacje Amazona w Europie Południowej, ostatnio jako wiceprezes i dyrektor zarządzający tej firmy w Hiszpanii i we Włoszech. Wcześniej od 2005 r. pełnił różne funkcje zarządcze w jej strukturach w Anglii, Hiszpanii, we Francji oraz Włoszech. Karierę zawodową zaczynał w firmie doradczej Accenture.

Przemysław Budkowski był prezesem Allegro przez ostatnie siedem lat, a z firmą był związany od 2009 r.

Maciej Florek 2105 Artykuły

Czujnym okiem przygląda się domom mediowym, agencjom interaktywnym i producentom OTC. Odtajnia najbardziej ukryte przetargi. Jego pasją jest kolej i wszystko co z nią związane.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.