Startuje Cinema City Gaming Days

Rusza specjalny program łączący kino ze światem gier.

Cinema City we współpracy z domem sprzedaży reklamy kinowej New Age Media (NAM) oraz agencją Gameset uruchamia cykl gamingowch show o nazwie "Cinema City Gaming Days”. Jak zapewniają organizatorzy, to jedyny tego typu program łączący kino ze światem gier, organizowany w salach kinowych Cinema City w największych miastach Polski.

Już dziś w kinie Cinema City Sadyba odbędzie się pierwsza impreza z cyklu - event o charakterze edukacyjnym zarówno dla fanów, jak i nowych użytkowników gry Minecraft. Pierwsza impreza Cinema City Gaming Days skierowana jest do dzieci i młodzieży wraz z rodzicami i opiekunami. W planie są aktywności dla uczestników o różnym stopniu zaawansowania tzn. wprowadzenie do gry Minecraft, podstawy kodowania, zadania praktyczne oraz konkursy z nagrodami. W roli przewodnika wystąpi youtuber Rox MB. 

Równolegle rusza promocja programu w mediach społecznościowych. Motywem przewodnim kolejnych wydarzeń będą popularne wśród gamerów FIFA18 i Fortnite. Partnerem technologicznym całego cyklu jest Komputronik.

Kolejne wydarzenia z cyklu Cinema City Gaming Days odbędą się w kinach Cinema City Wroclavia we Wrocławiu, Cinema City Plaza w Poznaniu oraz Cinema City Bonarka w Krakowie i Cinema City Manufaktura w Łodzi.  

Katarzyna Woźniak 381 Artykuły

Absolwentka polonistyki na toruńskim UMK ze specjalnością filmoznawczą. Na co dzień zdaje relacje z przesunięć na półkach rynku FMCG. Po godzinach - czytelniczka. Najbardziej lubi pisać o filmach i książkach, choć właśnie o nich pisze najrzadziej.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.