Zwyciężczyni MasterChefa ugotuje dla Kauflandu

Live streaming będzie dostępny na stronie Kauflandu na Facebooku dziś, czyli w czwartek 24 maja o godzinie 20:00.

Beata Śniechowska, zwyciężczyni drugiej edycji polskiego MasterChefa, będzie gotowała na żywo, wchodząc w interakcję z internautami. Podczas live streamingu, dostępnego na stronie Kauflandu na Facebooku, internauci będą mogli na bieżąco głosować w jaki sposób ma być przygotowywana potrawa. Pierwszy pokaz gotowania na żywo przez Beatę Śniechowską będzie można oglądać w czwartek 24 maja o godzinie 20:00.

Kolejny live streaming odbędzie się 7 czerwca. Dodatkowo zwyciężczyni drugiej edycji polskiego MasterChefa będzie przygotowywać przepisy i porady kulinarne, które w formie wideo będzie można znaleźć na stronie internetowej www.kaufland.pl oraz kanałach sieci na Facebooku i YouTubie. Nowe odcinki cyklu „Przepis na dobry tydzień” będą emitowane co tydzień.

Przepisy Beaty Śniechowskiej ukazują się w gazetce reklamowej sieci Kaufland, która co tydzień trafia do 5 milionów gospodarstw domowych. Używane przez nią produkty będą mieć oznaczenie „Polecam. Beata Śniechowska”.

Beata Śniechowska na co dzień prowadzi swoją autorską restaurację Menu Motto we Wrocławiu. Napisała dwie książki kulinarne: „Smaki marzeń” i „Pyszne poranki”.

(Handelextra.pl)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.